Przytulny dom

ciepło domowej atmosfery

SZKŁO W TWOIM DOMU (MIĘDZY INNYMI SZKŁO W KUCHNI, SZKLANE SCHODY, LUSTRA)

Posted on 27/07/2019 7:23am

Współczesne wnętrze to pomieszczenia z przeszklonymi ścianami, w których łączą się takie faktury jak metal i wspomniane już szklane powierzchnie. Wiadomo, że można zaaranżować ciekawe i współczesne wnętrze korzystając drewno, jednak, jeśli zależy nam na pewnej dozie futurystycznego podejścia do tematu to na sto procent szkło okaże się idealnym produktem odgrywającym duże znaczenie w tego typu mieszkaniu.


Odpowiednio wybrane lustra, czy całkowicie przeszklone drzwi sprawią, przestrzeni będzie wydawała się większa i jaśniejsza. Warto jest również pomyśleć o przeszklonych meblach, które na pewno sprawdzą się w kuchni czy łazience jak też w salonie. Jeżeli jesteśmy bardzo nowatorscy możemy nawet pomyśleć szklanych schodów, to swoistego rodzaju nowum w polskich domach, ale jeżeli naprawdę kuszą nas szklane rozwiązania to również ta opcja świetnie się sprawdzi w naszym domu lub dużym domu. Szkło to materiał dla osób, które chcą zaskakiwać i po prostu nie przepadają za zwykłymi rozwiązań - więcej.

NIE TYLKO SZKLANA POGODA
balkon
Author: Schüco
Source: Schüco

W znanym wszystkim przeboju zespołu Lombard Małgorzata Ostrowska śpiewała o szklanej pogodzie. Dziś poza szklaną pogodą, która zdarza się nadal dość często mamy też szklane elementy w domach i nie chodzi już jedynie o okna. Szklane elementy do aranżacji mieszkań wyparły wiele rzeczy czy to z drewna czy również z innych ciężkich do zidentyfikowania materiałów. Obecnie szklane są nie tylko fronty szafek, czy drzwi do wszystkich pomieszczeń, ale również multum innych rzeczy takich jak wazony, schody, czy całe elewacje całych budynków - Prolinea.


Są mieszkania które postawiły na szklane sufity. Wszystko zależy od tego, jaki mamy pomysł na wpasowanie szkła w naszym mieszkaniu. A jeśli posiadamy duża ilość pieniędzy to na sto procent wybierzemy firmę, która zrealizuje nasz pomysł na szklany element w naszym mieszkaniu.

Równie niebanalne publikacje odnoszące się do objaśnianej tematyki odnajdziesz tutaj - sprawdź więcej w tym omówieniu (https://klimi.com.pl/?referencje,14). Przeanalizujesz taką sprawę pod innym kątem!

Szkło, jako materiał budowlany jest zahartowane. Nie powinniśmy kojarzyć szkła jedynie z kruchymi lustrami czy talerzykami.

Z pewnością przyda Ci się hiperłącze do witryny, jeżeli intrygują Cię zawarte w tym poście wątki. Na kolejnej stronie znajdziesz ich o wiele więcej.

Dobrze przetworzone szkło jest w stanie znieść bardzo duży nacisk. Tak, więc jeżeli mamy pomysł z wykorzystaniem powierzchni szklanej w naszym mieszkaniu, nie odrzucajmy gp na drugi plan, tylko zacznijmy szukać fachowca, który pomysł przekuje w czyn.