Przytulny dom

ciepło domowej atmosfery

Jak można gustownie zaprojektować swoją kuchnię?

Posted on 07/12/2018 7:26am

Przed kilkoma miesiącami doszedłem z małżonką do tego wniosku, że jakby nie patrzeć musimy nareszcie spełnić swoje ogromne marzenie, a więc wyremontować kuchnię. Odwiedziliśmy biuro architektoniczne - trudno było się nam w sumie zdecydować, bo projektów jest wiele. Chcę w takim razie napisać, na co trzeba zwrócić większą uwagę, jeżeli w rachubę wchodzi remontowanie swojej kuchni.


dekorowany szklany zestaw naczyń do kuchni
Author: Lori L. Stalteri
Source: http://www.flickr.com
Według mnie początkowo należy szczerze porozmawiać z domownikami. Wiem, że demokracja nie zawsze ma rację bytu, ale w końcu kuchnia to za ważne pomieszczenie. Wiele od tej konwersacji zależy, bo w końcu pragniemy, aby każdy domownik był w 100% usatysfakcjonowany z wyglądu kuchni.

Pragnę choćby serdecznie polecić tzw. szkło laminowane. Choć jest dosyć wygórowanym wydatkiem, to uważam, iż może znacznie zmienić prezencję kuchni. Zwłaszcza, że eleganckie szkło w praktycznie wszystkich przypadkach może sprawić, iż wszystko w znacznym stopniu się zmieni. No tak było w przynajmniej moim przypadku. Mam nadzieję, że Twoja kuchnia również dzięki właśnie szkłu hartowanemu będzie fajniejszym miejscem.

szklany dzbanek w kolorowe pasy
Author: Lori L. Stalteri
Source: http://www.flickr.com
Należy także mieć na uwadze, iż chociaż szkło w kuchni to absolutna podstawa, trudno sądzić w inny sposób, to tak czy siak trzeba mieć na uwadze, że to tak czy siak jeszcze nie wszystko. Sądzę, że bardzo dobrze zdajesz sobie z tego sprawę. Np. interesującym pomysłem jest to, aby urządzić swoją kuchnię w nieco bardziej klasycznym stylu.

Spodobał Ci się ten post? Jeżeli tak, to z pewnością ucieszy Cię informacja, że inny tego rodzaju tekst jest tuż obok. Zwyczajnie zobacz ten link nawierzchnia mineralna.

Często rozmyślamy o chociażby okresie międzywojennym - faktycznie, cechował się on niesamowitą elegancją, a więc dlaczego nie mielibyśmy zaaranżować własnej kuchni w tego typu stylu? Bardzo lubię oglądać przedwojenne mieszkania mieszkańców dużych miast.


Wiem, że w krótkim tekście ciężko napisać dosłownie wszystko o doskonałym kuchni, lecz może czegoś się dowiedziałeś. Najbardziej istotne jest to by nie obawiać się robienia zmian. W żadnym razie nie powinieneś również bać się zapytania innych o opinię: czyli naprawdę nie ma nic złego w tym by skorzystać z uprzejmości architekta bądź aranżera wnętrz. Trudno myśleć, że we wszystkim jesteś alfą i omegą.

Jeśli ciekawi Cię ciąg dalszy drzwi angielskie naszego tematu zapraszamy do następnego tekstu, który znajduje się pod poniższym linkiem. Tam odejdą wszystkie Twe rozterki.

Chcę w takim razie życzyć powodzenia w urządzaniu swojej kuchni. Pewnie sobie poradzisz, nie ma innej możliwości.

Tags: szkło, kuchnia, pomieszczenie, marzenie, biuro architektoniczne