Przytulny dom

ciepło domowej atmosfery

Firanki, narzuty oraz zasłony, czyli dodatki, które odmienią twoje wnętrza oraz stworzą niepowtarzalny nastrój bądź komfortowe warunki do odpoczynku

Posted on 09/09/2018 7:21am

Nasze wnętrza są piękne a także dobrze urządzone również dzięki różnego typu dodatkom, które je uzupełniają. Wiele z nich także sprawia, iż nasze wnętrza staja się przytulniejsze oraz bardziej komfortowe.

Wnętrza - fotografia
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
selfie - Wnętrza
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Jednymi z elementów, których nie może brakować w żadnym domu są różnego rodzaju narzuty jak również koce, wyjątkowo przydatne w wielu wnętrzach. Odnajdziemy je przede wszystkim w pokojach sypialnianych, jednakże będą miały one również zastosowanie w salonie. Niekiedy zdarza się, że wybrane przez nas meble do wypoczynku nie są tak wygodne jak byśmy chcieli. Przykładowo skórzane fotele mogą bywać niewygodne w trakcie cieplejszych pór roku. Warto wtedy ozdobić nasze meble wypoczynkowe narzutą, dzięki której siedzenie będzie wygodniejsze. Wzorzyste narzuty na łóżko albo sofę znajdziemy w niemal każdym sklepie z artykułami do mieszkań. Narzuty na łóżko wykonane ze szlachetnych materiałów z pewnością nadadzą klasy każdej sypialni, którą przychodzi nam urządzać. Wzorów mamy bardzo wiele do wyboru, począwszy od tych klasycznych, aż po narzuty do pokoju dla dziecka.

Kolejnym elementem, który gości w prawie każdym mieszkaniu są zasłony bądź firany. W zachodnich krajach są one mniej popularne- znacznie częściej znajdziemy rolety albo żaluzje oraz niczym nie zakryte okna. Dodatek w formie zasłon bądź firan będzie jednak wspaniałym dopełnieniem mieszkań wykonanych w klasycznym stylu. Można samemu zaprojektować wygląd naszej ozdoby okna (odwiedź stronę) czy też wybrać firany gotowe. Dużo ciekawych wzorów jak również inspiracji można znaleźć w internecie. Firany gotowe czy też firany na metry znajdziemy w wielu punktach sprzedaży, poświęconych właśnie tego rodzaju dodatkom. Kupując zasłony do mieszkania powinniśmy pamiętać o tym, by dobrać ich wzór o pozostałej części wnętrza - (Jeger). Niezwykle istotna będzie również ich grubość oraz rodzaj materiału, które mają wpływ na wygląd końcowy wnętrza.

Pozornie zwykłe dodatki takie jak narzuty bądź firany mogą odmienić nasze wnętrze jak również wpłynąć na jego końcowy wygląd. Kupując je, zwróćmy uwagę na rodzaj materiału tudzież wybierzmy wzór, który dobrze komponuje się z pozostałymi elementami urządzanego wnętrza.